Platební podmínky

 1. Přihláška se stává závaznou v den přijetí na email organizátora; obratem jsou zaslány platební podmínky.
 2. Přihláška je platná až na základě přijetí platby celkové částky kurzovného, nebo registračního poplatku, dle stanovených podmínek; úhrada musí být provedena do 14 dní od data odeslání platebních podkladů.
 3. V případě, že není kurzovné uhrazeno v řádném termínu, přihlášený je vyzván k jeho úhradě; ta musí být připsána na účet Yoga World s.r.o. do 7 dnů.
 4. Pokud nebyly dodrženy podmínky první výzvy k úhradě, klientovi je zasláno upozornění o stornování jeho přihlášky a vyřazení z kurzu. Jeho místo je nabídnuto náhradníkům.

Způsob platby

bankovním převodem či vkladem na Yoga World s.r.o. pod variabilním symbolem, který je udělený zájemci o vzdělávací kurz při zaslání platebních podkladů na základě vyplněné přihlášky.

 • Jste-li absolvent, máte nárok na slevu nadstavbových seminářů. Po přihlášení v nastavení svého profilu nastavte ID. Jedná se o číslo, které máte nahoře na Vašem absolventském diplomu 
 • V ceně programu je zahrnuta programová náplň, není-li uvedeno jinak u popisu semináře, nebo workshopu. Dopravu, ubytování a stravu si účastník zajišťuje individuálně.
 • Pro členy Energy Studií probíhá akce, sleva 10% na základní vzdělávací programy z naší nabídky. Své členské číslo a statut člena ES uvádějte do poznámky v přihlášce. (Sleva je akceptována pouze předem, nikoli zpětně.)

 

   

   Novinky e-mailem