Pojištění instruktorů

Pojištění instruktorů zajišťuje Česká komora fitness - www.komorafitness.cz

Pojištění není součástí přihlášky na program Instruktor jógy. V případě zájmu o pojištění kontaktujte Česká komora fitness, o.s. (info@ceskakomorafitness.cz).

Každý instruktor, cvičitel nebo učitel, který pracuje s lidmi v rámci pohybových dovedností by měl myslet na svou ochranu formou pojištění proti způsobení škody druhé osobě. Česká fitness komora nabízí toto pojištění pro své členy v rámci členství ve Fitness registru profesionálů.

Základní členství, které ve vašem profilu umožňuje zobrazení pouze jména, příjmení, kontaktu a fotografie je pouhým prostředkem pro vaše zviditelnění.  Vyšší úroveň registrace – tzv. Premium členství pro fyzické osoby – individuální fitness instruktoři, jóga profesionálové - je zpoplatněno částkou 1.000,- Kč za 12 měsíců včetně 600,-Kč pojištění proti způsobení škody. Aktivací Premium členství se automaticky stáváte členem České komory fitness (ČKF).

Proč si aktivovat Premium členství?

  1. Na stránkách ČRFP můžete propagovat svoji osobní profesionální činnost včetně místa výkonu své práce a to až v 5 různých fitness centrech.
  2. Dále do svého profilu můžete vložit Vaše dosažené vzdělání u školicích center – členů České komory fitness, která verifikují Vaše diplomy a dosažené kvalifikace. Veškeré verifikované diplomy se zobrazí ve Vašem profilu.  V současné době bude Vaše vzdělání ověřeno následujícími školicími centry : FISAF.cz, Fitness Solutions, Face Czech Academy, Power Yoga Akademie s.r.o., Spinning® program.
  3. Do svého profilu můžete vložit i další informace včetně rozvrhu vašich lekcí.
  4. Fyzické osoby, které si zřídí Premium členství v Českém registru fitness profesionálů, získávají automaticky zcela unikátní pojištění odpovědnosti fitness profesionála. Základní verze pojištění je již zahrnuta v ročním poplatku fyzické osoby v hodnotě 1000,- Kč. Je tedy pro všechny fyzické osoby, členy komory, bez dalších finančních nákladů. Více o pojištění  fitness profesionálů najdete na http://ceskakomorafitness.cz/aktuality/576/
  5. Budete dostávat pravidelný  Newsleter  ČKF s aktuálními informacemi a pozvánkami na nejrůznější sportovní a vzdělávací akce. Můžete využít vstup zdarma na kongresy a semináře pořádané ČKF a také můžete využít řadu slev a výhod na akcích pořádaných ČKF a jejími partnery.

Pro dokončení registrace a získání Premium účtu s množstvím výhod, je potřeba vyplnit kompletně celý profil. Pozornost, prosím, věnujte především adrese bydliště a fakturačním údajům.

Pro získání bonusu Pojištění fitness profesionálů nezapomeňte také vyplnit rodné číslo.

Následně je třeba celý profil uložit kliknutím na příkaz ULOŽIT ZMĚNY. V horní části je také potřeba  AKTIVOVAT Premium členství. Jakmile se tak stane, pošleme Vám objednávku a následně fakturu na částku 1000,- Kč pro fyzické osoby – individuální fitness. Vaše Premium členství bude aktivováno po zaplacení faktury do jednoho týdne.

www.ceskakomorafitness.czNovinky e-mailem